Python Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Masz doświadczenie w programowaniu w języku Python?
Chcesz wziąć udział w unikalnym projekcie na skalę europejską?
Dobrze rozumiesz architekturę systemu Linux?

Zapraszam do rozmowy o stanowisku:

Python DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

·         realizacja projektów dla kluczowych klientów firmy - głównie firm o międzynarodowym zasięgu

·         integracja i rozwój nowych modułów systemu przetwarzania danych

·         tworzenie narzędzi do monitorowania usług związanych z chmurami obliczeniowymi

Co oferujemy?

·         okazję zdobycia wyjątkowych kompetencji

·         możliwość tworzenia nowych rozwiązań od podstaw

·         wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

·         konkurencyjne wynagrodzenie

·         szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych

·         miłą i nieformalną atmosferę pracy

Serdecznie zapraszam do kontaktu i rozmowy o projekcie !

Angelika

723 239 635

awg@hrk.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.