ManpowerGroup Sp. z o.o.

PV Site Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy doświadczonego Site Managera do naszego zespołu specjalizującego się w realizacji projektów związanych z energią fotowoltaiczną. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad wszystkimi aspektami budowy i instalacji systemów fotowoltaicznych na miejscu budowy. Szukamy kandydata z doskonałymi umiejętnościami zarządzania zespołem, doskonałym zrozumieniem technicznych aspektów projektów fotowoltaicznych oraz zdolnością do efektywnej koordynacji działań na miejscu budowy.

Obowiązki:

  1. Zarządzanie całym procesem budowy projektów fotowoltaicznych, w tym nadzór nad terminową realizacją, jakością wykonania i przestrzeganiem norm bezpieczeństwa.
  2. Koordynacja zespołu pracowników, podwykonawców i dostawców w celu zapewnienia płynności procesu budowlanego oraz osiągnięcia celów projektowych.
  3. Monitorowanie postępu prac na miejscu budowy oraz rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych i logistycznych, które mogą się pojawić.
  4. Zapewnienie zgodności realizowanych prac z obowiązującymi przepisami, standardami jakości oraz specyfikacjami projektu.
  5. Regularna komunikacja z zespołem zarządzającym, klientami oraz innymi interesariuszami w celu raportowania postępu prac oraz identyfikowania ewentualnych zagrożeń i możliwości optymalizacji procesu budowlanego.

Wymagane Kompetencje:

  1. Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane związane z budownictwem lub energią odnawialną.
  2. Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Site Managera lub podobnym, związanym z budową projektów fotowoltaicznych.
  3. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  4. Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem oraz zdolność do efektywnej koordynacji działań na miejscu budowy.
  5. Znajomość technicznych aspektów projektów fotowoltaicznych oraz doświadczenie w pracy z zespołem projektowym.
  6. Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku budowlanym.
  7. Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność do skutecznej komunikacji z różnymi grupami interesariuszy.
Oferujemy:
  1. Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.
  2. Integracja z solidną firmą i młodym, dynamicznym zespołem.
  3. Bycie częścią międzynarodowego środowiska.
  4. System hybrydowy.
  5. Ubezpieczenie zdrowotne.
  6. Bezpłatny dzień wolny w dniu urodzin.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy