Purchasing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji i zmianą strukturalną poszukujemy doświadczonych kandydatów na nowo utworzone stanowisko Kierownika Zakupów. Nowy pracownik będzie odpowiedzialny za stworzenie strategii rozwoju organizacji w obszarze zakupów, zbudowanie zespołu oraz konsolidację portfela dostawców.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, która specjalizuje się w produkcji i serwisie wózków przeznaczonych do transportu wewnętrznego oraz wyposażenia magazynu. Firma rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce i na świecie. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem zakupów firmy w obszarze direct oraz indirect
  • Planowanie, nadzorowanie i wdrażanie strategii zakupów w nowo utworzonym dziale
  • Zarządzanie całym procesem zakupowym, w tym wyborem najlepszych dostawców, negocjacjami handlowymi, planowaniem i realizacją strategii zakupowych
  • Nadzór nad budżetem zakupowym i kontrola kosztów
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości dostaw i minimalizacji ryzyka dla biznesu
  • Monitorowanie i analizowanie rynku w celu pozyskiwania najlepszych warunków handlowych oraz identyfikowania trendów i nowych możliwości w dziedzinie zakupów
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami oraz nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Zakupów lub w podobnej roli
  • Umiejętność zarządzania zespołem i podejmowania decyzji biznesowych
  • Wysoka skuteczność w negocjacjach handlowych oraz znajomość rynku i trendów w dziedzinie zakupów
  • Umiejętność planowania i realizacji strategii zakupów
  • Doskonała znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
  • Stabilność zatrudnienia i ciekawą pracę w renomowanej firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page