Purchasing Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Reprezentujemy jednego z największych dystrybutorów papieru w Polsce, który w związku z planami rozwoju w kolejnych sektorach i rozszerzenia swoich struktur poszukuje osoby na stanowisko:

Purchasing ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bieżąca współpraca z dostawcami
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami w zarządzanych kategoriach zakupowych;
  • Analizowanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • Tworzenie i rozwój nowych kategorii zakupowych
  • Koordynacja pracy podległego zespołu
  • Usprawnianie procesów zakupowych

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w pracy w branży farmacji/spożywczej (zakupy celulozy)/drukarni opakowaniowych/fleksograficznych (papiery tłuszczo szczelne, krafty monofolie, dupleksy, tripleksy) lub w pracy u producenta opakowań miękkich z folii i papieru)
  • Bardzo dobra znajomość rynku papierniczego
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Praca u jednego z największych dystrybutorów papieru w Polsce
  • Możliwość współtworzenia strategii firmy w obszarze zarządzania procesami
    zakupowymi
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Niezbędna narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.