Psychoterapeuta

Sensity.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poradnia Psychologiczna Sensity.pl zatrudni psychoterapeutę pracującego w nurtach: CBT, psychodynamicznym, systemowym.

Jeśli chcesz nauczyć się prowadzenia skutecznej psychoterapii na najwyższym poziomie, cenisz sobie szczerość i odwagę, to spróbuj swoich sił u nas. Na pewno nie będziesz się nudzić :-).

Naszym głównym klientem jest kadra zarządzająca średniego i wyższego szczebla. Klient wymagający ale również dający możliwość ciągłego rozwoju i wysokiej satysfakcji zawodowej. Z nami nauczysz się tego, czego prawdopodobnie nie nauczysz się w żadnej szkole psychoterapeutycznej - oferujemy Ci ciekawą i wymagającą praktykę ze wsparciem merytorycznym. U nas panuje atmosfera współpracy i nauki. Tworzymy zgrany zespół i stale się rozwijamy.

Czekamy na Ciebie!

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:

  • ukończenia 4 letniej szkoły psychoterapii w nurtach: cbt, systemowym, psychodynamicznym
  • umiejętności współpracy w zespole
  • minimum rocznego doświadczenia w samodzielnej pracy psychoterapeutycznej
  • zainteresowania tematem psychoterapii par i rodzin (możliwa praca indywidualna, nie wymagamy prowadzenia sesji z parami)
  • gotowości do przyjęcia minimum 24 pacjentów w tygodniu
  • gotowość do nauki

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy - klika słów o Poradni <br/> <br/>Poradnia Sensity.pl powst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia