Przedszkole zatrudni pomoc nauczyciela na pół etatu

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Niepubliczne Przedszkole Szkrabki
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Jana rosoła
Nr domu: 10
Kod pocztowy: 02-786
Telefon: 511398468
Email: sekretariat@szkrabki.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-01-15
Termin składania dokumentów: 2018-01-31
Opis oferty pracy:

Niepubliczne Przedszkole „Szkrabki” w Warszawie zatrudni POMOC NAUCZYCIELA

Praca na pół etatu w godzinach 10:00 - 14:00

Obowiązki:
- pomoc w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej w grupie 3-latków,
- uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci,
- organizowanie wypoczynku dzieci, utrzymywanie w ładzie i porządku przydzielonej sali,
- samodzielne organizowanie zajęć, gier i zabaw dydaktycznych,

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym,
- mile widziane wykształcenie pedagogiczne,
- wysoka kultura osobista,
- aktywność, kreatywność,
- odpowiedzialność, zaangażowanie,
- gotowość do ciągłego samodoskonalenia się

Poszukujemy osób otwartych, serdecznych i uśmiechniętych :)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
- udział w szkoleniach,
- prywatną opiekę medyczną
- przyjazną i miłą atmosferę w pracy.

kontakt: sekretariat@szkrabki.pl