Przedszkole, Nauczyciel wspomagający do dziecka z orzeczeniem

Przedszkole 307 Wesołe Ekoludki

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole 307 Wesołe Ekoludki
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Księgarzy
Nr domu: 9
Kod pocztowy: 01-833

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pedagogika specjalna
Liczba godzin w tygodniu: 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2023-01-16
Termin składania dokumentów: 2023-02-10
Opis oferty pracy:

Opis

Przedszkole publiczne nr 307 "Wesołe Edkoludki" na Bielanach zatrudni:

Nauczyciela wspomagającego

Wymiar 20h ( 1 etat)

Praca od zaraz!

Dodatkowo możliowść zwiększenia godzin pracy jako pedagog specjalny.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych w obszarze poznawczym, komunikacyjnym, społecznym i emocjonalnym z dzieckiem z orzeczeniem (autyzm - asperger)

  • Prowadzenie konsultacji dla rodziców.

  • Przygotowywanie opinii o dziecku.

  • Podejmowanie działań profilaktycznych.

  • Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.

  • Współpraca z rodzicami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, kierunek lub pedagogika specjalna

  • Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.

  • Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.

  • Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością w tym autystycznym spektrum zaburzeń.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Umowę o pracę.

  • Wymiar etatu: 1 etat.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata (+dodatki socjalne)

  • Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.

  • Dofinansowanie karty programu Profit Fit

Wszystkie zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać na adres email: p307@eduwarszawa.pl