Przedstawiciel Handlowy

Jaga Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jaga Polska Sp. z o.o. oddział belgijskiej firmy Jaga w Polsce

w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje Kandydatów/ Kandydatek do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, woj. Mazowieckie

OBOWIĄZKI ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM:

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży produktów technicznych oferowanych przez firmę.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klienta.
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych, opartych na wzajemnym zaufaniu, relacji z klientami.
  • Samodzielne negocjacje handlowe, rozpoznawanie potrzeb klienta.
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.
  • Raportowanie wyników pracy w systemie CRM

WYMAGANIA:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania relacji z klientami.
  • Samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu.
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy.
  • Zdolności interpersonalne niezbędne w bezpośrednim kontakcie z klientem.
  • Duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów.
  • Zmysł techniczny.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B i branży HVAC.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z perspektywą wieloletniej współpracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.
  • Samodzielna, odpowiedzialna praca w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dopasowane do potrzeb stanowiska.
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w zgranym zespole ludzi z pasją.
  • Pracę z produktami renomowanej marki.
  • Pracę pełną wyzwań o dużym zakresie samodzielności.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi