Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy działającej na rynku FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres zadań:

·   Obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych;

·   Budowanie trwałych relacji biznesowych,

·   Współpraca z wewnętrznymi działami organizacji.

Wymagania:

·    Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, koniecznie w branży FMCG (artykuły spożywcze),

·   Komunikatywność, umiejętność współpracy,

·   Dobra znajomość topografii,

·   Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

·  Stabilne zatrudnienie w dużej organizacji,

·  Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

·  Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system prowizyjny,

·  Samochód służbowy, również na użytek prywatny,

·  Benefity: karta sportowa, ubezpieczenia grupowe i pakiet medyczny,

·  Możliwość rozwoju w strukturach handlowych firmy.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi