Przedstawiciel Handlowy

Intercom WorldWide S.L.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading businesses in many European countries. Intercom WorldWide S.L. have more then 15 years of experience in New Media and Internet technology and is the owner of over 40 Internet projects. Our goal at Intercom is to find profitable business models, which create exciting professional and personal opportunities for many people. According to the Great Place to Work Institute, we rank highly as one of the best companies to work for in Spain.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
  • negocjacje warunków handlowych kontraktów,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • monitorowanie potencjału klientów na rynku,
  • bieżąca kontrola spływu należności,
  • przygotowywanie okresowych raportów
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1).

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy: (telefon, laptop, samochód),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie plus premii za osiągane wyniki,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading busine... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta