Przedstawiciel handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. PHA/076/NKA

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Prowadzenie prezentacji sprzedażowych i negocjacji handlowych

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: podstawa plus system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dedykowany system szkoleń
  • Atmosferę opartą na współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę z prestiżowymi Klientami biznesowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów (B2B)
  • Prawo jazdy kat.B
  • Nastawienie na cel i wysoką jakość obsługi Klienta
  • Otwartość i wysokie zdolności komunikacyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials