Opis stanowiska pracy

Firma KACPEREK technika napędowa jest polskim producentem oraz dystrybutorem napędów i automatyki do maszyn przemysłowych. Poszukujemy wyjazdowego przedstawiciela handlowego.

·         obszar działania: Polska centralna i wschodnia

·         regularne wizyty u klientów stałych i nawiązywanie relacji z nowymi

·         realizowanie planów sprzedażowych i zadaniowych na powierzonym terenie

·         bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji

·         zapewnienie doradztwa technicznego w zakresie produktów firmy

·         raportowanie zgodnie ze standardami firmy

·         przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

·         budowanie dobrego wizerunku firmy

·         praca zgodna z przyjętą polityka i standardami firmy

OFERUJEMY:
·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

·         atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia, adekwatna do zaangażowania i osiąganych wyników w stosunku 80:20)

·         elastyczny czas pracy

·         pracę z rozpoznawalnymi, wysokiej jakości produktami, których oferta jest stale rozwijana

·         szkolenia wdrożeniowe (produktowe, sprzedażowe)

·         niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop)

Wymagania

·         wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne w zakresie budowy maszyn

·         zmysł techniczny

·         gotowość do pracy w terenie

·         samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy

·         umiejętności negocjacyjne oraz handlowe

·         uczciwość i rzetelność w codziennej pracy

·         zdyscyplinowanie, zaangażowanie i lojalność wobec pracodawcy

·         czynne prawo jazdy kat. B

·         znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Firma ‚Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek’ od roku 1982 specjalizu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 750PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi