Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek

Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek

Warszawa, Mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
50
Strona internetowa:
http://www.kacperek.pl

Prezentacja firmy

Firma ‚Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek’ od roku 1982 specjalizuje się w produkcji nowoczesnych napędów, w tym przede wszystkim przekładni ślimakowych (kątowych) oraz zębatych (liniowych). Wyróżnia je najwyższa jakość, możliwość wykonania w bardzo nietypowych wersjach, solidna konstrukcja oraz niezawodność.

Produkujemy również części zamienne do przekładni oraz inne elementy napędów.
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi silniki elektryczne, falowniki, wariatory, koła i listwy zębate, koła łańcuchowe i pasowe.
Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży mechanicznej i elektromechanicznej zyskaliśmy silną pozycję na polskim rynku. Wykorzystując zdobytą w tym czasie wiedzę oraz posiłkując się sugestiami naszych klientów nieustannie udoskonalamy nasze wyroby oraz poszerzamy ofertę produkcyjną o nowe urządzenia.
Do Państwa dyspozycji są handlowcy, którzy dzięki swojemu wykształceniu, wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie napędów pomogą rozwiązać problemy techniczne.

1 - 1 z 1 ofert pracy

Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek #

Przedstawiciel handlowy

Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek

Warszawa, 01-141, mazowieckie

Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek

Firma KACPEREK technika napędowa jest polskim producentem oraz dystrybutorem napędów i automatyki do maszyn przemysłowych. Poszukujemy wyjazdowego przedstawiciela handlowego.·         obszar działania: Polska centralna i wschodnia·         regularne wizyty u klientów stałych i nawiązywanie relacji z nowymi·         realizowanie planów sprzedażowych i zadaniowych na powierzonym terenie·         ...

Firma KACPEREK technika napędowa jest polskim producentem oraz dyst...

Ostatnia aktualizacja 41 dni temu