Przedstawiciel Handlowy ds. Systemów Audio/Video

Integrator AV Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży Audio/Video poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Systemów Audio Video

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów
- obsługa aktualnych klientów
- doradztwo w zakresie doboru sprzętu oraz przygotowywanie ofert
- nadzór nad prowadzonymi projektami

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
- znajomość technik sprzedaży
- znajomość rynku korporacyjnego (dodatkowy atut)
- znajomość rynku deweloperskiego (dodatkowy atut)
- znajomość sprzętu oraz zagadnień z dziedziny audio-video (dodatkowy atut)
- doświadczenie w projektowaniu instalacji audio-video (dodatkowy atut)
- czynne prawo jazdy kat. B
- znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Integrator AV Sp. z o.o. jest zwieńczeniem marzenia o kreowaniu n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi