Przedstawiciel Handlowy ds. Samochodów Używanych

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com, Autohero.com oraz wirkaufendeinauto.de.

Miejsce pracy: Warszawa

KTS Holding Sp. z o.o.

AUTO1 Group jest jedną z najszybciej rosnących, posiadającą wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącą pod względem technologii platformą handlową dla branży motoryzacyjnej w Europie. Grupa obecna w ponad 23 krajach Europy oraz USA, osiąga przychody ponad 1 mld EUR rocznie i posiada w ofercie około 10,000 samochodów, codziennie dodając ponad 1000 nowych. Polskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce i krajach bałtyckich oraz bałkańskich.

Jesteśmy wysoce dynamicznym i zmotywowanym zespołem oferującym wyróżniające się możliwości rozwoju. Poszukujemy zdolnych i ambitnych przedstawicieli handlowych jako pracowników na pełen etat w Warszawie w celu wspierania naszego dalszego rozwoju.

Opis stanowiska:

  • Zdobywanie potencjalnych kupców w sektorze motoryzacyjnym w ramach obszaru sprzedażowego
  • Przedstawianie firmy i jej dedykowanej platformy handlowej
  • Rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami
  • Przedstawianie najbardziej odpowiednich opcji kupcom, analiza ich oczekiwań i dostosowywanie ich strategii zakupowej

Wymagania:

  • Talent sprzedażowy i pasjonowanie się motoryzacją
  • Doświadczenie w sprzedaży do partnerów biznesowych (B2B)
  • Profesjonalne podejście do partnerów, dobra organizacja pracy, chęć realizacji celów
  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji
  • Wysoce odpowiedzialne, ponadprzeciętne zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu
  • Doskonałe umiejętności administracyjne, komputerowe oraz przywiązanie do szczegółów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane posiadanie kontaktów w branży motoryzacyjnej
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego i niemieckiego

Oferujemy:

  • Doskonałe możliwości zawodowe w dynamicznym środowisku kreowanym przez przedsiębiorców (brak korporacyjnego podejścia)
  • Wysoce atrakcyjne, uzależnione od wyników wynagrodzenie (bez ograniczeń)
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karty sportowe) po okresie próbnym
  • Atrakcyjny produkt, połączony z usługami wartości dodanej pożądanymi przez naszych partnerów
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z płaską strukturą i krótkimi ścieżkami decyzyjnymi

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.