Przedstawiciel Handlowy B2B OZE

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, lidera branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
06/2021

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie Klienta biznesowego w terenie
  • samodzielne budowanie bazy Klientów
  • sprzedaż produktów OZE : fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii
  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

Wymagania:

  • samodzielność w poszukiwaniu klienta biznesowego
  • znajomość metody D2D
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • samochód służbowy
  • szkolenie z zakresu samodzielnej sprzedaży
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premię
  • umowa o pracę lub B2B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.