Przedstawiciel Farmaceutyczny

HRBC GROUP SP. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie do naszego klienta, innowacyjnej firmy farmaceutycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa i podległy region

Główne zadania:

• Budowanie pozytywnego wizerunku oraz realizacja celów biznesowych firmy w zakresie promocji leków OTC i preparatów medycznych

• Codzienna edukacja i merytoryczna praca z farmaceutami w aptekach

• Promowanie produktów z portfolio oraz odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

• Odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z aptekami na terenie województwa śląskiego

• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym

• Możliwa również współpraca z lekarzami

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa oraz prowizja od realizacji sprzedaży

• Możliwość realnego rozwoju zawodowego oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży farmaceutycznej

• Niezbędne narzędzia pracy

• Realizację zadań dla rozpoznawalnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

• Pełne i profesjonalne wsparcie we wdrożeniu na stanowisko pracy

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydatów:

• Doświadczenia w realizacji sprzedaży B2B bezpośrednio do Klienta (minimum 2 lata)

• Zaangażowania oraz chęci nauki

• Zorientowania na realizację założonych celów

• Komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, skuteczności

• Dobrej organizacji pracy

• Prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy