Proste prace na produkcji - dwie zmiany - od zaraz!

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania :

Prace manualne lub na maszynach - do przyuczenia ,
Prace produkcyjne związane z produkcją prostych elementów drewnianych

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany,
• Dokładność, precyzja, chęć nauki,
• Samodzielność, dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

• Dodatkowe benefity i pracę w stabilnej renomowanej firmie ,
• Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
• Umowę o pracę tymczasową od zaraz ,

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy koniecznie z dopiskiem-Pracownik produkcji 2 zmiany - Jasienica lub kontakt telefoniczny pod numerem: 727555255

Dodatkowo Informujemy:

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA