Property Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zarządzanie obiektami logistycznymi z ramienia dewelopera we współpracy z zewnętrznym dostawcą.

Informacje o kliencie

Deweloper magazynowy, specjalizujący się realizacji inwestycji wielkopowierzchniowych.

Opis stanowiska

  • Profesjonalna współpraca z najemcami mająca na celu budowanie długofalowych relacji
  • Współpraca z serwisami budynkowymi w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości usług i satysfakcji użytkowników nieruchomości
  • Organizacja przetargów w zakresie utrzymania nieruchomości (sprzątanie, ochrona, obsługa techniczna)
  • Przygotowywanie budżetów OPEX, CAPEX oraz nadzór nad ich realizacją
  • Koordynacja i monitorowanie prac adaptacyjnych, prowadzonych na terenie zarządzanych nieruchomości
  • Realizacja obowiązków spoczywających na zarządcy nieruchomości w odniesieniu do obowiązującego prawa, w tym przepisów o ochronie przeciwpożarowej, kwestii podatkowych czy też ochrony środowiska
  • Nadzór nad procesem zgłaszania i usuwania usterek gwarancyjnych
  • Współudział w realizacji strategii ESG spółki
  • Bliska współpraca z zarządem firmy

Profil kandydata

  • Min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku Property Managera odpowiedzialnego za zarządzanie obiektami magazynowymi
  • Stabilny przebieg kariery zawodowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i pakietu MS Office
  • Praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Samochód służbowy
  • Dofinansowanie szkoleń i rozwoju osobistego
  • Duża samodzielność w działaniu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page