Property Manager (retail)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Samodzielne zarządzanie portfelem nieruchomości retailowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest spółka planująca intensywny rozwój w obszarze nieruchomości retailowych.

Opis stanowiska

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z najemcami obiektów
  • Nadzór nad dostawcami zewnętrznymi oraz negocjowanie umów z nimi (serwis techniczny, sprzątający, ochrona itp.)
  • Organizacja przetargów w zakresie utrzymania nieruchomości
  • Przygotowywanie oraz koordynowanie wdrażania i realizacji budżetów OPEX oraz CAPEX
  • Koordynacja i monitorowanie prac adaptacyjnych, prowadzonych na terenie zarządzanych nieruchomości
  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów i analiz
  • Ścisła współpraca z zarządem

Profil kandydata

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu nieruchomościami retailowymi - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne lub związane z zarządzaniem nieruchomościami
  • Praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, p-poż
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne, doświadczenie w raportowaniu wyników
  • Samodzielność, proaktywność oraz nastawienie na realizację celów biznesowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź b2b
  • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach spółki z dużym potencjałem
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Premia roczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page