Property Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami, organizacją procesu deweloperskiego oraz prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko:

Property ManagerMiejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • Koordynacja i nadzór nad wszystkimi firmami świadczącymi usługi w zarządzanych nieruchomościach;
  • Przygotowywanie wyboru firm serwisowych i wszelkich usług niezbędnych do obsługi nieruchomości w tym przygotowywanie przetargów;
  • Koordynacja i nadzór wszelkich spraw technicznych oraz prac modernizacyjnych w nieruchomościach;
  • Uczestnictwo w tworzeniu budżetów dla nieruchomości oraz innych raportów dotyczących zarządzanych nieruchomości
  • Utrzymywanie kontaktów z najemcami oraz rozliczanie mediów pomiędzy poszczególnych najemców;
  • Uczestnictwo w organizacji i koordynacji przebudów powierzchni dla istniejących i nowych najemców;
  • Nadzór oraz koordynacja działań związanych z funkcjonowaniem nieruchomości;
  • Raportowanie wobec właścicieli i inwestorów obiektów będących w zarządzaniu, a także monitorowanie poszczególnych kluczowych rozliczeń prowadzonych wspólnie z działem finansowym.

WYMAGAMY:

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży nieruchomości logistycznych;
  • znajomości rynku nieruchomości oraz firm serwisowych niezbędnych do obsługi nieruchomości;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętności analitycznych oraz negocjacyjnych;
  • dobrej organizacji pracy;

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.