Property Manager (Logistics)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Property Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej oraz zarządcy nieruchomości komercyjnych - w związku z rozwojem struktur, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Property Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie portfelem nieruchomości magazynowych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za operacyjne zarządzanie portfelem nieruchomości magazynowych
  • Zapewnienie najemcom najwyższego poziomu usług
  • Przygotowanie budżetów Opex oraz Capex wraz z egzekucją
  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości
  • Nadzór nad firmami świadczącymi usługi serwisowe
  • Przeprowadzanie przetargów na usługi firm zewnętrznych
  • Nadzór nad technicznym utrzymaniem nieruchomości
  • Bezpośrednia współpraca z działem Asset Managementu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami (preferowane doświadczenie w segmencie logistycznym)
  • Znajomość technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami
  • Umiejętność budowanie oraz zarządzania relacjami z najemcami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Pro aktywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowej organizacji o wysokie kulturze pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page