Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Property Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej oraz zarządcy nieruchomości komercyjnych - w związku z rozwojem struktur, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Property Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie portfelem nieruchomości magazynowych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za operacyjne zarządzanie portfelem nieruchomości magazynowych
  • Zapewnienie najemcom najwyższego poziomu usług
  • Przygotowanie budżetów Opex oraz Capex wraz z egzekucją
  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości
  • Nadzór nad firmami świadczącymi usługi serwisowe
  • Przeprowadzanie przetargów na usługi firm zewnętrznych
  • Nadzór nad technicznym utrzymaniem nieruchomości
  • Bezpośrednia współpraca z działem Asset Managementu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami (preferowane doświadczenie w segmencie logistycznym)
  • Znajomość technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami
  • Umiejętność budowanie oraz zarządzania relacjami z najemcami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Pro aktywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowej organizacji o wysokie kulturze pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena