Projektant w branży elektroenergetycznej

JAMP Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe JAMP ELEKTROENERGETYKA od 2002 r. świadczy w Warszawie usługi z zakresu projektowania i budowy sieci elektroenergetycznych WN/SN/nN, w tym stacji transformatorowych, linii kablowych i napowietrznych oraz oświetlenia. Naszą domeną jest doświadczony zespół, który zapewnia profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta.

Z uwagi na rozbudowę biura poszukujemy Projektanta w branży elektroenergetycznej.

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie projektów sieci elektroenergetycznych,
  • koordynacja projektowa z Klientem i Zakładem Energetycznym,
  • realizacja uzgodnień technicznych i prawnych oraz uzgodnień międzybranżowych,

Wymagania:

  • podstawowa znajomość zasad projektowania sieci elektroenergetycznych,
  • znajomość prawa budowlanego oraz norm technicznych,
  • znajomość środowiska AutoCAD,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • biegła znajomość języka polskiego,
  • wykształcenie wyższe branżowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy: premie roczne/uznaniowe,
  • ciekawą i ambitną pracę przy zróżnicowanych projektach elektroenergetycznych,
  • rozwój oraz możliwość zdobycia praktyki zawodowej potrzebnej do uzyskania uprawnień budowlanych,
  •  udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach branżowych,
  • wyjazdy integracyjne, eventy firmowe,
  • benefity: dofinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe.

Prezentacja firmy

Biuro projektów branża elektroenergetyczna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis