Projektant Systemów Automatyki Przemysłowej

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest polska spółka, działająca na terenie naszego kraju pod dwoma brandami - produkcja oraz projektowanie i realizacja projektów związanych z systemami nawadniania.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Projektanta Systemów Automatyki Przemysłowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie systemów sterowania oraz uruchamianie ich na obiekcie.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe projektowanie systemów sterowania;
  • Konfiguracja i przygotowanie warsztatowe systemów sterowania do instalacji na obiekcie;
  • Montaż i uruchamianie systemów sterowania na obiektach;
  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna zainstalowanych systemów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne z zakresu elektryki, automatyki, mechatroniki, informatyki;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Znajomość i swobodne posługiwanie się oprogramowaniem typu AUTO CAD;
  • Znajomość programowania sterowników PLC będzie znaczącym atutem;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i wsparcie w rozwoju zawodowym;
  • Samochód służbowy;
  • Szeroki pakiet benefitów;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria