Projektant systemów aluminiowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, rozwojowej firmy handlowo-produkcyjnej z branży systemów budowlanych, poszukujemy:

Projektant systemów aluminiowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie projektów związanych z tworzeniem i wdrażaniem nowych rozwiązań w zakresie profili aluminiowych oraz z tworzyw sztucznych i dodatkowo akcesoriów.
  • Koordynacja procesów rozwojowych produktu oraz ścisła współpraca z pozostałymi działami (Dział Produkcji, Dział Konstrukcji, Dział Marketingu, Dział Sprzedaży).
  • Modelowanie w środowisku 2D i 3D.
  • Tworzenie harmonogramu rozwoju produktu oraz weryfikacja jego realizacji.
  • Współpraca z podwykonawcami przy wdrożeniu opracowywanych rozwiązań.
  • Poszukiwanie i wprowadzanie rozwiązań konstrukcyjnych w istniejących produktach w celu poprawy jakości i redukcji kosztów.
  • Analiza rynku i konkurencji pod względem potencjalnego zapotrzebowania na nowe rozwiązania produktowe.
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną.
  • Nadzór technologiczny nad procesem testowania zgodnie z dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • Wiedza i doświadczenie konstrukcyjne w zakresie technologii materiałów stosownych w wyrobach budowlanych, elementach architektury aluminiowo-szklanej (fasad/okien/drzwi/balustrad/ścianek wewnętrznych lub innych konstrukcji)
  • Samodzielność w realizacji projektów rozwojowych.
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Inventor.
  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: budownictwo, mechanika, mechatronika, budowa maszyn.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość realnego wpływu na strategię produktową firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz karta Multisport.
  • Możliwość rozwijania kompetencji, dofinansowanie do szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.