Projektant systemów aluminiowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, rozwojowej firmy inżynierskiej z branży obróbki systemów aluminiowych, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy:

Projektant systemów aluminiowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie struktur handlowych w technicznej obsłudze klienta.
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych oraz ofert dla klientów.
  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientem w kontekście prowadzonych projektów i doradztwa technicznego oraz handlowego.
  • Sporządzanie kalkulacji kosztowych.
  • Wykonywanie rysunków konstrukcji w AutoCad.
  • Wsparcie przy opracowywaniu zamówień produkcyjnych.
  • Koordynacja przebiegu realizacji zamówień.
  • Wsparcie techniczno-handlowe działu logistyki.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej (mile widziana branża aluminiowa, okuć budowlanych lub konstrukcji szklanych).
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCad.
  • Zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z zagranicznymi klientami).
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Inżynieria lądowa.
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz myślenia logicznego i procesowego.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy).
  • Opieka medyczna.
  • Multisport.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole o wysokich kompetencjach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.