Projektant oświetlenia

LED PV Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą oferującą nowatorskie produkty oświetleniowe LED w unikalnej na polskim rynku formule finansowania dla samorządów i klientów biznesowych. Jesteśmy partnerem strategicznym lidera rynku oświetleniowego w Polsce. Oferujemy oświetlenie do budynków użyteczności publicznej, obiektów komercyjnych oraz oświetlenie drogowe. Jesteśmy młodą firmą, która dynamicznie się rozwija. Poszukujemy doświadczonych Projektantów oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.

STAWIAMY ZADANIA:

v  Projektowanie zgodnie z normami oświetlenia

v  Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych z pierwszą na polskim rynku gwarancją produktywności

OBIECUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Elastyczny czas pracy w razie potrzeby
  • Szkolenia produktowe i projektowe u producenta
  • Szerokie portfolio produktów o wysokiej jakości, które jest stale uaktualniane o nowości z rynku
  • Ciekawe projekty i współpraca z producentem nad nowymi rozwiązaniami
  • Biuro znajduje się 150 m od stacji metra Wierzbno w Warszawie

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez panel portalu.

Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Wymagania

MAMY OCZEKIWANIA:

v    Dobra znajomość programu DIALux

v    Doświadczenie w projektowaniu oświetlenie wewnętrznego w budynkach użyteczności publicznej, obiektach komercyjnych (np. hale magazynowe)

v    i/lub doświadczenie w projektowaniu oświetlenia zewnętrznego (drogi, parkingi, parki)

v    Podstawowa znajomość programów typu CAD

v    Sprawne posługiwanie się programami MS Exel, Word

v    Skrupulatność,

v    Sumienność,

v    Szybkość w działaniu.

Prezentacja firmy

LEDPV Sp. z o.o.

Działamy pod marką ALLEDO.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura