Projektant aplikacji raportowania

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Warszawa, mazowieckie

Od: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

 Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze projektowania i programowania systemów informatycznych
  • 2 lata stażu pracy

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (informatyka , matematyka)
  • minimum 4 lata pracy związanej z projektowaniem i programowaniem systemów informatycznych

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność analizy założeń do zlecanych prac raportowych oraz weryfikacji wyników

  • umiejętność samodzielnej wizualizacji danych przy wykorzystaniu narzędzi MS Office oraz języków programowania na platformie Windows
  • znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: VBA, SQL, C#, JCL, REXX
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • innowacyjność
  • umiejętność podejmowania decyzji

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

  • samodzielnie projektuje i tworzy oprogramowanie generujące raporty lub ekstrakty danych do zasileń informacyjnych innych systemów, w zakresie realizacji zapotrzebowania na informację niedostępną z poziomu standardowych aplikacji KSI ZUS, w oparciu o bazy danych rezydujące na Komputerze Centralnym typu Mainframe
  • analizuje założenia oraz weryfikuje wyniki raportów o wyższym stopniu złożoności poprzez konsultacje merytoryczne ze zleceniodawcami oraz ze specjalistami IT, w celu uzyskania najlepszego możliwego rozpoznania potrzeb informacyjnych zleceniodawcy i dostarczenia produktów informatycznych zaspokających te potrzeby
  • samodzielnie realizuje specjalistyczne procesy wizualizacji danych do postaci raportów wynikowych przy wykorzystaniu narzędzi MS Office oraz języków programowania, zgodnie z potrzebami zleceniodawców

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia w przypadku pozostawania w stosunku pracy

Termin, do którego należy składać dokumenty 15 listopada 2021 roku