Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest Grupa Kapitałowa działająca na rynku produkcyjnym. Wieloletnia działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Kierownika Projektu ds. Inwestycji, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie inwestycji na południu Polski.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie inwestycji budowlanych pod względem organizacyjnym, formalnym i finansowym,
  • Organizacja i przeprowadzanie postępowań przetargowych i negocjacje z wykonawcami,
  • Prowadzenie spotkań, narad technicznych itp.,
  • Uczestnictwo w przeglądach technicznych budynków i sporządzanie raportów,
  • Gromadzenie danych technicznych, wytycznych i wymagań klienta dotyczących projektu,
  • Umiejętność szacunkowego określania kosztów realizacji inwestycji,
  • Organizacja pracy na wszystkich etapach projektu - od koncepcji przez pozwolenia administracyjne i tworzenie dokumentacji przetargowej po wybór wykonawcy i realizację prac na budowie.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • Doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych i logistycznych stanowi bardzo duży atut,
  • Doświadczenie w organizacji przetargów, przeprowadzaniu negocjacji z wykonawcami,
  • Praktyczna wiedza z zakresu stosowania polskiego prawa budowlanego, przepisów technicznych oraz norm.

Oferujemy

  • Pracę w organizacji o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,
  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w strategicznych projektach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page