Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie prowadzenia procesów inwestycyjnych end-to-end w zakresie obiektów przemysłowych ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dobrze rozpoznawalna firma świadcząca usługi consultingowe dla sektora produkcyjnego, a jedna z oferowanych usług jest prowadzenie procesów budowy i przebudowy zakładów produkcyjnych, od fazy zakupu gruntu po finalne oddanie do użytkowania. W związku z rozwojem portfela zamówień poszukujemy nowych członków zespołu.

Opis stanowiska

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowaniem zapytania ofertowego i koordynacją wyboru Projektanta, w tym nadzorem merytorycznym nad umową z Projektantem
  • Koordynacją współpracy pomiędzy Projektantem a Inwestorem, zarówno na etapie projektowania jak i wykonania
  • Przygotowaniem zapytania ofertowego i koordynacją wyboru Generalnego Wykonawcy, w tym nadzorem merytorycznym nad umową z GW
  • Przygotowaniem zapytania ofertowego i koordynacją wyboru Nadzoru Budowlanego.
  • Nadzorem inwestorskim nad GW. Pilnowaniem i rozliczaniem poszczególnych etapów inwestycji. Opiniowaniem i akceptacją kosztów dodatkowych. Finalnym akceptowaniem projektów wykonawczych, kontrolą harmonogramów, etc
  • Koordynacją odbiorów poszczególnych etapów, przygotowanie protokołów usterek.
  • Rozliczenie inwestycji.

Projekt Manager dodatkowo będzie się zajmował:

  • Współpracą z zespołem pozyskującym działki pod inwestycję, oceną tych działek pod kątem dostępu do mediów, dróg etc.
  • Koordynacją prac związanych z uzyskaniem decyzji środowiskowych i pozwoleń na budowę

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe techniczne,
  • Posiadają doświadczenie w zakresie prowadzenia procesów inwestycyjnych w obszarze przemysłowym,
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość pracy przy ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o B2B.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page