Project Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z największych banków i instytucji finansowej z ugruntowaną pozycją na rynku, aktualnie poszukujemy osoby na poniżej przedstawione stanowisko:

Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie Zespołów Administratorów w osiąganiu jak największej zwinności i dostarczaniu jak największej wartości wyrażonej w elementach Backlogu Produktu
  • Identyfikacja i usuwanie przeszkód ograniczających postępy Zespołu Developerskiego
  • Wsparcie Zespołu Developerskiego w rozwiązywaniu napotkanych problemów
  • Moderowanie wydarzeń Scrum
  • Motywowanie Zespołu oraz dbałość o efektywność i jakość jego pracy
  • Dbałość o budowanie kompetencji i wiedzy członków Zespołu w zakresie filozofii i technik Agile
  • Współpraca z Product Ownerem oraz Technicznym Product Owner’em przy rozwiązywaniu wewnętrznych i zewnętrznych zależności zespołu i Formacji
  • Coaching Zespołów w zakresie pryncypiów Agile

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość oraz rozumienie procesu wytwarzania oprogramowania
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Scrum Mastera
  • Bardzo dobra znajomość i rozumienie filozofii i pryncypiów Agile
  • Doświadczenie w realizacji złożonych projektów informatycznych
  • Nastawienie na rozwój zwinności organizacji (ang. Business Agility) i członków Zespołów
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy z JIRA/Confluence, ukończone szkolenie/certyfikat z zakresu Scrum Master

Oferujemy:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - jedno spotkanie w siedzibie klienta
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.