Del Piero Sp. z o.o.
DEL PIERO
Od 1998 roku zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników, doradztwem personalnym (m.in. badanie potencjału, budowanie ścieżek kariery itd.) oraz rekrutacją tymczasową. Przez ten czas z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 3.500 procesów rekrutacyjnych i ponad 1.000 projektów badania potencjału dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Politykę naszej firmy opieramy o optymalizację kosztów. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy pomóc Państwu w zatrudnieniu kadry na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań – specjalistów, którzy będą mieli swój wkład w budowanie marki i pomogą przedsiębiorstwu wspiąć się na kolejne szczeble rozwoju. Usługi doradztwa personalnego świadczymy na terenie całej Polski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw działających na skalę międzynarodową, jak i dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm. Zasady, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami i kandydatami, to zaufanie, odpowiedzialność i dyskrecja.

PROJECT MANAGER

Od: Del Piero Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta dużej grupy inwestycyjno – kapitałowej o stabilnej pozycji na rynku posiadającej udziały w spółkach na terenie Polski jak i poza jej granicami w związku z nową inwestycją poszukujemy doświadczonych i kompetentnych Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

ISTOTA STANOWISKA: Głównym zadaniem Project Managera będzie całościowe zarządzanie projektem uruchomienia nowego zakładu na Ukrainie w branży przetwórstwa mlecznego.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

• Zarządzanie procesem, nakreślanie zakresu prac i ustalania priorytetów działania

• Tworzenie planów i harmonogramu działań

• Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji działań

• Monitorowanie kluczowych parametrów projektu

• Mierzenie postępu prac, identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem projektu

• Zarządzanie zmianami, analiza ich wpływu na bieżące działanie

• Monitorowanie budżetu, utrzymywanie i aktualizacja dokumentacji projektu

• Utrzymywanie relacji z inwestorem w tym między innymi:

 Raportowanie i prezentacja postępu projektu, przygotowanie sprawozdań

 Nakreślanie potencjalnych problemów oraz proponowanie ich rozwiązań

 Merytoryczne wsparcie w podejmowaniu kluczowych decyzji.

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

• Wykształcenie: wyższe o profilu technologii przetwórstwa spożywczego mile widziana technologia przetwórstwa mlecznego

• W zakresie wiedzy i doświadczenia: doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku. Poszukiwana osoba powinna posiadać doświadczenie w zakresie uruchamiania nowych inwestycji i linii produkcyjnych w obszarze przetwórstwa mlecznego

• W zakresie wiedzy: wiedza z zakresu kompleksowego zarządzania projektem oraz wiedza merytoryczna z zakresu procesu przetwórstwa mleka w tym zgodności produkcji z normami i zasadami GMP/GHP, HACCP i BHP,

• W zakresie znajomości języka obcego: dobra znajomość języka angielskiego i mile widziana znajomość języka rosyjskiego

• W zakresie predyspozycji osobowościowych: nastawienie na cel i ekonomiczną efektywność prowadzonych działań, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów, kreatywność, otwartość, wysoki poziom energii życiowej oraz umiejętność wyciągania konstruktywnych wniosków, analizy dostępnych danych i informacji

• Dodatkowo: Prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych w tym również czasowej relokacji

OFERTA. Niniejsza oferta skierowana jest do osób, które ukierunkowane są na objęcie odpowiedzialnego stanowiska w pełnym wyzwań środowisku pracy. W zamian za kwalifikacje oraz kompetencje, nasz Klient oferuje ciekawą pracę, możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki wynagradzania.

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim Kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto !!!

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

Joanna Huptyś - Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog