Oferta wyróżniona

Project Manager

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta,  instytucji finansowej której głównym biznesem są pożyczki online, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Product Manager.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Tworzenie strategii rozwoju produktu oraz jej wdrażanie
  • Przygotowywanie planów rozwoju produktu
  • Badania rynku i analiza działań konkurencji, otoczenia rynkowego oraz trendów w branży
  • Wyznaczanie kierunków rozwoju produktów, monitorowanie i analizowanie informacji na temat sprzedaży i rentowności
  • Sporządzanie raportów z przebiegu realizacji prowadzonych prac
  • Ścisła współpraca z Country Managerem
  • Koordynacja pracy zespołu w celu dotrzymania terminów i pomyśle zakończenie produktów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenie w zakresie zarządzania produktem
  • Znajomość rynku pożyczkowego w Polsce
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • Znajomość sektora MŚP będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność oraz pomysłowość

Nasz Klient zapewnia:

  • Aktywne uczestnictwo przy wprowadzeniu nowych rozwiązań biznesowych
  • Dużą samodzielność pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse