Project Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123329

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Określanie wymagań dla systemu. Współpraca z wewnętrznymi działami oraz innymi firmami w celu realizacji wspólnych celów.
  • Przygotowywanie, przedstawienie i zgłaszanie postępów projektu.
  • Wykonanie zadań według harmonogramu.
  • Wsparcie menedżera w spotkaniach podczas zarządzania projektem.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Dostarczanie klientowi statystyk systemowych i informacji potrzebnych do wewnętrznych audytów i raportów.
  • Wspieranie zespołu podczas szkoleń.
  • Koordynowanie podległym zespołem

Wymagania:

  • Znajomość następujących narzędzi: Redmine, MS Project
  • praca z technologiami: Java i Ubuntu Linux
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z metodologią Agile / Scrum
  • wyksztalcenie informatyczne
  • doświadczenie jako kierownik projektu w projektach wdrażania systemów IT
  • uczestnictwo w min. 2 projektach zakończonych pomyślnym wdrożeniem rozwiązań w całym cyklu życia w co najmniej jednej z następujących ról: analityk biznesowy, analiza systemu, architekt i najlepiej uzupełniony doświadczeniem w testowaniu rozwiązań i szkoleniu użytkowników

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland