Project Manager

InPost S.A.

Warszawa, mazowieckie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Wsparcie klientów międzynarodowych w obszarze customizacji i utrzymania rozwiązań technologicznych.
  • Koordynowanie oraz monitoring zakresu prac w ramach realizowanych projektów związanych z rozwojem oprogramowania,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem,
  • Analiza wymagań Klienta,
  • Tworzenie planów realizacji projektów,
  • Współpraca z zespołami developerskimi,
  • Tworzenie specyfikacji rozwiązań dedykowanych dla Klienta.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT z wykorzystaniem SCRUM (mile widziane) lub PRINCE,
  • Doświadczenie we współpracy na wielu poziomach organizacyjnych – na styku biznesu i IT (w środowisku międzynarodowym),
  • Umiejętność analizy na poziomie biznesowym oraz rozumienie na poziomie analizy systemowej,
  • Doświadczenie we współpracy z Klientami korporacyjnymi (międzynarodowymi),
  • J. angielski – komunikatywny biznesowy/nie tylko techniczny,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (Francja, Włochy, Wlk. Brytania).

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami, z których korzystają miliony użytkowników,
  • Możliwość budowania Polskiej marki o międzynarodowej rozpoznawalności,
  • Pracę z wieloma Klientami w kilku krajach Europy,
  • Świadczenia pozapłacowe (MultiSport, opieka medyczna),
  • Współpracę na zasadach B2B.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.