PROJECT MANAGER - WIELOZADANIOWY WIZJONER

West Site Fitness Club

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Witamy w naszej firmie, gdzie różnorodność jest naszą mocą! Jesteśmy dynamiczną organizacją, która łączy w sobie pasję do zarządzania klubami fitness, ekscytację sprzedażą e-commerce oraz zamiłowanie do innowacyjności. Teraz szukamy utalentowanego Project Managera, który pomoże nam realizować nasze ambitne cele.

Rola Project Managera w naszej firmie to prawdziwe wyzwanie, ponieważ będziesz zarządzać różnorodnymi projektami, które obejmują zarządzanie klubami fitness,sprzedażą e-commerce oraz otwieranie nowych i innowacyjnych restauracji.

Szukamy osoby, która posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami, preferowane w branży fitness, e-commerce lub gastronomii. Od naszego kandydata oczekujemy:

  • Ustalanie celów projektów, tworzenie harmonogramów, budżetów i planów działania.
  • Koordynowanie pracy zespołów projektowych, zapewniając efektywne wykorzystanie zasobów.
  • Monitorowanie postępów projektów, identyfikowanie ryzyk i podejmowanie odpowiednich działań zaradczych.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z interesariuszami projektów.
  • Ocena wyników projektów, identyfikowanie obszarów do doskonalenia i wprowadzanie udoskonaleń.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Umiejętności tworzenia i realizacji planów projektowych.
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych, zdolności do zarządzania priorytetami.
  • Umiejętności pracy zespołowej i efektywnego koordynowania działań.
  • Znajomości narzędzi i metod zarządzania projektami
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Przygotuj się na niezwykłą podróż, gdzie każdy dzień jest pełen nowych możliwości. W naszej firmie oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie możesz realizować różnorodne  projekty.
  • Wsparcie i wsparcie zespołu, który dzieli Twoją pasję do projektowania i innowacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

Nasze biuro mieści się w Grodzisku Mazowieckim.

Wynagrodzenie w zależności od zaawansowania - od juniora po  samodzielnego project managera od 5500 - 8800zł

Prezentacja firmy

Fitness Club to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management