Project Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, jednej z topowych firm w branży intralogistycznej, poszukujemy:

Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie projektami i zespołami wdrożeniowymi w obszarze automatyzacji łańcuchów logistycznych.
  • Wdrażanie u klientów rozwiązań w zakresie automatyki w wyznaczonych ramach czasowych i budżetu.
  • Nadzór nad harmonogramem projektów.
  • Zarządzanie projektami w strukturach lokalnych oraz międzynarodowych zespołach projektowych.
  • Zarządzanie dokumentacją projektową.
  • Współpraca z klientami, dostawcami i innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne). Mile widziane studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami.
  • Jęz. Angielski – bardzo dobry (min. B2).
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami.
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające znajomość metodyk zarządzania projektami.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy i planowanie
  • Analityczne myślenie, interpretacja danych i wyciąganie wniosków.
  • Prawo jazdy kat. B (mobilność na terenie całego kraju).

Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń zarówno lokalnych jak i w centrali firmy (szczególnie w okresie adaptacji Pracownika).
  • Premia roczna.
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.
  • Karta MultiSport.
  • Dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.