Project Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy rozwiązań logistycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wdrożenie i realizowanie strategii w linii biznesowej rozwiązań intralogistycznych.
  • Doradztwo techniczne dla klientów, projektowanie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań.
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w ramach realizowanych projektów.
  • Przygotowanie procesów i procedur prowadzenia projektów.
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej, opisów oraz kalkulacji.
  • Bezpośrednia współpraca i udział w projektach centrali.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań z zakresu automatyki.
  • Rozwinięte umiejętności planowania i zarządzania projektami.
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju.
  • Wysoko rozwinięta umiejętność współpracy z pozostałymi działami.
  • Orientacja na nowinki techniczne i rozwój kompetencji.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: automatyka, informatyka, logistyka wewnętrzna, inżynieria komputerowa, mechatronika).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i bonus roczny).
  • Profesjonalny cykl szkoleń (lokalnych i centralnych).
  • Dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych.
  • Realną szansę na rozwój zawodowy.
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną.
  • Kartę MultiSport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.