Project Manager PV

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Szukamy kierownika projektu dedykowanego do nadzoru nad projektami farm fotowoltaicznych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest Międzynarodowy Inwestor z branży energetycznej, obecny na polskim rynku od kilku lat. Wieloletnia międzynarodowa działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Kierownika Projektu.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad budową portfela elektrowni fotowoltaicznych na terenie Polski
  • Aktywna współpraca z firmami wykonawczymi i ich kierownikami robót
  • Bieżąca kontrola prowadzonych przez spółkę inwestycji elektrowni fotowoltaicznych i nadzór nad generalnymi wykonawcami budowy
  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem,
  • Kontrola dokumentacji projektowej, zakresu i wydatków

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, energetyka)
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w obszarze farm PV oraz wiatrowych)
  • Doświadczenie w pracy po stronie inwestora jako kierownik projektu lub po stronie firmy wykonawczej jako kierownik budowy/kierownik robót
  • Uprawnienia SEP "D" i "E" powyżej 1 kV
  • Znajomość procesów administracyjnych związanych z realizacją inwestycji OZE
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna, dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dyspozycyjność wyjazdowa (praca w delegacji 3-4 dni w ciągu tygodnia)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w renomowanej firmie z branży PV w Polsce,
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page