Project Manager (PRS Fund)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej Project Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - funduszu inwestycyjnego, który zaczyna działalność na rynku w Polsce - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za egzekucje projektów inwestycyjnych w segmencie PRS (mieszkania na wynajem oraz akademiki).

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację projektów inwestycyjnych w segmencie PRS
  • Optymalizacja budżetów inwestycyjnych
  • Opracowanie oraz przeprowadzenie przetargu na usługi generalnego wykonawstwa
  • Negocjacje oraz przygotowanie umowy na prace GW
  • Nadzór nad realizacją procesu budowlanego
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych
  • Oddanie inwestycji do użytkowania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo lub pokrewne)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie PRS lub mieszkaniowym)
  • Doświadczenie w realizacji procesu budowlanego
  • Silne umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego
  • Wiedza techniczna w zakresie realizacji procesu budowlanego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym funduszu inwestycyjnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page