Project Manager PIT

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie rozwijać się w dużej renomowanej firmie doradczej w zespole PIT. Do jej głównych obowiązków będzie należeć przygotowywanie opinii, raportów, kalkulacji i deklaracji podatkowych oraz podatkowe due diligance i compliance. W ramach dużych i skomplikowanych projektów Project Manager będzie mógł liczyć na wsparcie starszych osób w zespole. Mniej skomplikowane zadania będzie delegował do osób z mniejszym stażem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest renomowana rozpoznawalna firma doradcza, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Project Managera PIT. Lokalizacja to centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Samodzielne przygotowywanie projektów opinii, raportów i komentarzy w języku polskim i angielskim
  • Uczestniczenie w przeglądach podatkowych i projektach due diligence
  • Przygotowywanie kalkulacji i deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie ofert i materiałów dla klientów
  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego
  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami

Profil kandydata

  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze PIT
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, finanse, ekonomia);
  • Mile widziany tytuł doradcy podatkowego
  • Znajomość podstaw prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość komunikowania się i budowania pozytywnych relacji w zespole;
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i skrupulatność

Oferujemy

  • Wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 14 000 - 16 000 PLN Brutto albo umowę B2B;
  • Pracę w modelu hybrydowym lub pracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Płatny urlop na przygotowanie się do egzaminu na doradcę podatkowego
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zajęcia języka angielskiego online
  • Benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Atrakcyjną lokalizację biura (centrum Warszawy)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page