Project Manager (Office/Mixed-use/PRS)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Project Managera będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem inwestycyjnym od fazy planowania, do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest deweloper realizujący nowoczesne projekty w sektorze nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych.

Opis stanowiska

  • Kierownik Projektu z doświadczeniem w samodzielnej realizacji projektów deweloperskich po stronie inwestora, mile widziane doświadczenie w realizacji inwestycji dla sektora PRS (Prvate Rented Sector)
  • Kierowanie procesem przygotowania i realizacji projektu deweloperskiego na wszystkich etapach ich przygotowania i realizacji,
  • Wybór i przeprowadzanie przetargów na projektantów, wykonawców, podwykonawców oraz innych firm współpracujących przy projekcie,
  • Bieżąca kontrola procesu realizacji projektu, w tym kontrole na terenie inwestycji,
  • Opracowywania harmonogramów i kosztorysów oraz bieżąca kontrola terminów poszczególnych prac i wydatków, ponoszonych w ramach projektu inwestycyjnego,
  • Rozliczanie poszczególnych etapów projektu inwestycyjnego zgodnie z harmonogramem i budżetem projektu,
  • Kontrola rozwiązań technicznych i ich optymalizacja,
  • Prowadzenie spotkań koordynacyjnych projektu w biurze oraz na budowie,
  • Przygotowywanie dokumentów, uzyskiwanie uzgodnień, opinii i ekspertyz, potrzebnych do uzyskania decyzji administracyjnych, niezbędnych do realizacji projektu, kontakt z urzędnikami i gestorami mediów,
  • Przygotowywanie zleceń, umów oraz innych dokumentów na potrzeby projektu, w tym w języku angielskim,
  • Reprezentowanie firmy w sprawach prowadzonego projektu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunki budowlane - warunek konieczny,
  • Minimum 10 - letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu zróżnicowanych projektów inwestycyjnych (mieszkania, biura, PRS-y) w firmie deweloperskiej - warunek konieczny,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy przy realizacji mieszanych projektów inwestycyjnych (biurowe, mieszkaniowe) na etapie ich realizacji - warunek konieczny,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, umożliwiająca pracę w obcym języku (prowadzenie spotkań oraz przygotowanie dokumentacji projektu w języku angielskim) - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w realizacji projektów dla sektora PRS - mile widziane,
  • Znajomość zagadnień dot. budowy infrastruktury biurowej, usługowej i mieszkaniowej,
  • Znajomość procedur administracyjnych dot. realizacji projektów deweloperskich,
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa budowlanego, norm, warunków technicznych, zasad odbioru robót budowlanych,
  • Samodzielność, zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • W zależności od preferencji kandydata, możliwość współpracy przy założeniu Umowy o Pracę lub B2B,
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy ciekawy projektach z różnych sektorów nieruchomości
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page