Project Manager / Kierownik Projektu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację projektów inwestycyjnych - projektów magazynowych.
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi w szczególności w sektorze przemysłowym / magazynowym i doświadczeniem na wszystkich etapach - od przygotowania po realizację.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper który specjalizuje się w realizacji projektów magazynowych.

Opis stanowiska

  • Realizacja procesu inwestycyjnego na każdym etapie
  • Koordynowanie projektu inwestycji budowlanej zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem i budżetem projektu
  • Nadzorowanie prac przy budowie obiektu, kontrola jakości, współpraca z generalnym wykonawcą oraz wykonawcami branżowymi
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac, odbiory poszczególnych etapów realizacji budowy
  • Udział w procesie tworzenia i składania ofert przetargowych na generalnego wykonawcę
  • Optymalizacja rozwiązań i kosztów inwestycji budowlanej
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami)
  • Monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych
  • Współpraca z Działem Najmu w zakresie opracowania możliwości dostosowania obiektów pod specyficzne potrzeby Klientów
  • Czynny udział w technicznym audycie nieruchomości
  • Aktywny udział w procesie Due Dilligence potencjalnych inwestycji, poszukiwanie nowych rozwiązań, analiza możliwości i ocena ryzyka przed przystąpieniem do realizacji inwestycji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze budownictwa;
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie magazynowym);
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego (preferowane doświadczenie w pracy po stronie inwestora);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej w wielozadaniowym procesie;
  • Wysokie zaangażowanie oraz nastawienie na rozwój;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość realizacji nowoczesnych oraz innowacyjnych projektów inwestycyjnych;
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page