Project Manager / Handlowiec

Riello Delta Power Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Riello Delta Power - firma z branży zasilania gwarantowanego o ugruntowanej pozycji na rynku - zatrudni project managera/handlowca do siedziby firmy w Warszawie.

Główne zadania:

  • Samodzielne działania handlowe
  • Sprzedaż towarów z oferty firmy (UPS, agregat prądotwórczy)
  • Sporządzanie ofert
  • Utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami z własnego obszaru działania oraz pozyskiwanie nowych klientów zgodnie ze strategią firmy
  • Udział w realizowanych przez dział handlowy akcjach marketingowych, targach

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca w branży zasilania lub w branży pokrewnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany wydział elektryczny)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Inicjatywa i kreatywność w działaniu
  • Zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja prac
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B i umiejętność jazdy samochodem

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Interesującą pracę w doborowym zespole
  • Pracę zgodnie z najnowszymi standardami
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Szkolenia
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie zależne od osiągnięć w pracy
  • niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon, laptop

Osoby spełniające powyższe kryteria oraz zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Riello Delta Power Sp. z o.o. - firma z branży zasilania rezerwowego.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media