Project Manager( Fit-out Magazyny)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za koordynacja procesu związanego z przebudową oraz rozbudową hal magazynowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy fundusz nieruchomości specjalizujący się w projektach magazynowy.

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesu związanego z przebudową oraz rozbudową hal magazynowych
  • Prowadzenie całości procesu związanego z budową fit-out
  • Dostosowywanie powierzchni magazynowych do standardów oraz oczekiwań najemców
  • Udział w procesie wyboru generalnego wykonawcy, a następnie koordynacja jego prac
  • Przygotowywaniu i kompletowanie dokumentów dotyczących realizowanych prac
  • Koordynacja uzyskania niezbędnych pozwoleń - współpraca z Urzędami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane mile widziane
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywności, sumienności i samodzielności
  • Elastyczności działania w zmieniających się warunkach

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych celów
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena