Project Manager (branża poligraficzna)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Project Managera w branży wydawniczej/poligraficznej. Nowo zatrudniona będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem oraz pełny nadzór na procesem produkcji oraz jego optymalizacjami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest polska firma wydawnicza o ugruntowanej pozycji na rynku. Organizacja jest jednym z krajowych liderów w swojej kategorii i rok do roku zwiększa swoją ekspansję na terenie Polski jak i za granicą

Opis stanowiska

  • Pełny nadzór nad procesem produkcji książek drukowanych przez wydawnictwo oraz materiałów reklamowych
  • Współpraca z działami redakcyjnymi w celu ustalenia wszystkich parametrów technicznych planowanej książki;
  • Przygotowanie kosztorysów wstępnych oraz końcowych - dla produkcji krajowych oraz drukarni zagranicznych, a także przy procesach koedycyjnych;
  • Współpraca z działami redakcyjnymi/graficznymi przy procesie przygotowania publikacji do druku,
  • Prowadzenie zapytań ofertowych, ustalanie z drukarniami ostatecznych cen i terminów druku
  • Prowadzenie procesu nadzoru kosztowego oraz optymalizacji kosztów produkcji książek

Profil kandydata

  • Znajomość rynku poligraficznego oraz procesów przygotowania i produkcji pozycji książkowych i materiałów promocyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami, motywowaniu oraz tworzeniu efektywnie działających zespołów
  • Otwarta oraz entuzjastyczna postawa - dążenie do poszukiwania nowych rozwiązań, inspirowanie i motywowanie pracowników do zmian;
  • Profesjonalizm, niezależność, obiektywizm oraz przestrzeganie zasad etycznych w kontaktach z kontrahentami oraz instytucjami zewnętrznymi;
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i mailową z kontrahentami zagranicznymi.

Oferujemy

  • Interesującą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Realizację ciekawych projektów i możliwość rozwoju zawodowego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page