Project engineer - chemical

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, producenta i dostawcy kompleksowych linii dla różnych sektorów przemysłu szukamy osób na poniższe stanowisko:

Project engineer - chemicalMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne uczestnictwo w realizacji projektu (w branży chemicznej, np. projekty w hutach szkła) na wszystkich etapach np. uzgodnienia z klientami, współpraca z podwykonawcami, dbałość o zgodność z harmonogramem oraz założonymi kosztami w projekcie
  • Dbałość o standardy bezpieczeństwa, w związku z realizacją projektów
  • Nadzór nad budową instalacji oraz jej uruchomieniem zgodnie z założonymi parametrami oraz harmonogramem, rozwiązywanie problemów technicznych, przygotowywanie odpowiednich instrukcji, dokumentacji
  • Odpowiedzialność za proces odbioru instalacji przez klienta
  • Wsparcie dla procesu sprzedaży poprzez przygotowywanie rozwiązań oraz ofert

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu inżynierii chemicznej
  • Doświadczenie w realizacji projektów w branży chemicznej (nadzorze nad realizacją projektów, dbałością o harmonogramy, koszty), rozwiązywaniu problemów technicznych podczas budowy instalacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Wiedza techniczna, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji oferującej innowacyjne rozwiązania
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia podstawowego oraz dodatkowych benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.