Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/01/2019.
Oferta wyróżniona

Project Development Specialist

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy wchodzącej w skład międzynarodowej grupy energetycznej, poszukujemy aktualnie odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska:

Będziesz odpowiadał za przeprowadzanie analiz rentowności gruntów pod farmy fotowoltaiczne, kontakty z urzędami i jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie uzyskiwania zgód i decyzji administracyjnych, kontakty z właścicielami gruntów. Jest to stanowisko samodzielne dedykowane osobie z doświadczeniem w branży OZE.

Klient oczekuje:

  • Wykształcenia wyższego inżynieryjnego (energetyka, budownictwo bądź pokrewne)
  • Doświadczenia zawodowego w zakresie kontaktów z urzędami, organami administracyjnymi w zakresie uzyskiwania zgód, pozwoleń, decyzji administracyjnych
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości branży odnawialnych źródel energii
  • Wysokich zdolności analitycznych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji silnie rozbudowującej swoje struktury
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy na ciekawych, innowacyjnych projektach

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena