Project Controller - infrastrukturalna grupa telekomunikacyjna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta infrastrukturalnej grupy telekomunikacyjnej, budującej nowoczesną światłowodową sieć dostępową, poszukujemy osoby na stanowisko Project Controllera/Kontrolera Finansowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za kontroling projektów inwestycyjnych oraz wsparcie w procesach zamknięcia miesiąca, analiza odchyleń i przygotowywanie raportów zarządczych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Kontroling projektów inwestycyjnych (OPEX i CAPEX)

  • Sporządzanie wielowymiarowych analiz dla kadry menedżerskiej i Zarządu

  • Ścisła współpraca z kierownikami projektów oraz wsparcie w planowaniu kosztów, bieżące analizowanie i monitorowanie realizacji projektów, eskalacja ryzyk i rekomendacja rozwiązań

  • Aktywne uczestnictwo w przygotowywaniu budżetów i długoterminowych planów finansowych, budżetowanie wskazanych kosztów i przychodów, wsparcie w modelowaniu biznesowym

  • Wsparcie w procesach zamknięcia miesiąca, analiza odchyleń i przygotowywanie raportów zarządczych

  • Współpraca z zewnętrzną księgowością w celu poprawnego rozliczenia projektów inwestycyjnych

  • Udział w procesie wyboru wykonawców projektów inwestycyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: finanse, kontroling oraz praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej

  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowana branża telekomunikacyjna oraz kontroling projektów inwestycyjnych (budowlanych)

  • Zaawansowana znajomość programu Excel w tym umiejętność pracy z dużą ilością danych na potrzeby analizy i prezentacji danych oraz modelowania finansowego

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Umiejętności komunikacyjne oraz współpracy zespołowej

  • Samodzielność, pro-aktywność

  • Mile widziane doświadczenie w kontrolingu projektów inwestycyjnych

  • Język angielski (B2)

Oferujemy

  • Biuro w centrum Warszawy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość pracy hybrydowe

  • Udział w programach charytatywnych firmy

  • Program bonusów uzależnionych od realizacji celów

  • Program szkoleń oparty na celach rocznych i planie rozwoju zawodowego

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży telekomunikacyjnej

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page