Project Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1147197

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: obecnie 100% zdalnie, po Covid-19 stacjonarnie (Warszawa Ochota)
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Stawka: 65 – 75 PLN net + VAT / h

Zadania:
  • Tworzenie raportów i analizowanie wewnętrznych zasobów pracowników IT
  • Sprawdzanie zapotrzebowania i dostępności specjalistów IT do wewnętrznych projektów, w tym szacowanie kosztów, przypisywanie do nowych zadań i prognozowanie zwalnianych zasobów
  • Praca z systemem wspierającym podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych, pozwalającym na wczesną identyfikację zagrożeń oraz monitorowanie i przebieg projektów dla całej spółki technologicznej.

Wymagania:
  • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych
  • Minimalne doświadczenie w obszarze zarządzania projektami informatycznymi (jako junior PM, PMO lub podobne)
  • Doświadczenie w generowaniu raportów i umiejętne wyciąganie wniosków z uzyskanych wyników
  • Znajomość Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) oraz dowolnego narzędzia PPM (np. Clarity, Planisware Asana, Planview etc.)
  • Dobra znajomość angielskiego pozwalająca na efektywną współpracę z biznesem.

Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B
  • Projekt w 100% zdalny w czasie pandemii; następnie praca stacjonarna w Warszawa Ochota (okolice Dworca Zachodniego)
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy z Hays ITC
  • Benefity (m.in. Multisport i pakiety medyczne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem lub prześlij swoje aktualne CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland